Zapanuj nad gniewem

Zapanuj nad gniewem
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:49.90 zł
Nasza cena: 49.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 3-4 dni

Koszty wysyłki
9,99 zł - poczta priorytet - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 150 zł ponad
150 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska Priorytet
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
14,99 zł
Kurier GLS
14,99 zł 0 zł
(gratis!)
19,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Sztuka mówienia NIE
Sztuka mówienia NIE
Henry Cloud, John Townsend
37.00 36.99
Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału
Kłamstwa, w które wierzymy
Kłamstwa, w które wierzymy
Chris Thurman
40.99
Pomocna dłoń
Pomocna dłoń
Marek i Danuta Kuźnik
22.99
Pięć języków miłości
Pięć języków miłości
Gary Chapman
17.99
Mamo, to moje życie
Mamo, to moje życie
Henry Cloud, John Townsend
34.99
 Pełny opis książki Zapanuj nad gniewem:

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą.

Jeśli zauważasz, że gniew zakłóca twoje relacje z twoimi bliskimi i współpracownikami, uniemożliwia normalne funkcjonowanie w domu czy w pracy albo zaczyna wręcz kierować twoim życiem, sięgnij po tę bestsellerową książkę, która pomogła już wielu ludziom na całym świecie.

Czytając tę książkę nie tylko dowiesz się, jak radzić sobie ze swoim gniewem, ale również nauczysz się właściwie reagować na gniew innych.

Znajdziesz w niej opracowany przez cenionego specjalistę w tej dziedzinie program sześciu kroków opanowania gniewu. Pomoże ci on:

  • uświadomić sobie, które z pięciu destruktywnych postaci gniewu - od biernej agresji do otwartej wściekłości - są w twoim życiu problemem;
  • rozpoznać wczesne sygnały ostrzegawcze gniewu pochodzące z twojego ciała i umysłu;
  • zidentyfikować i zmienić nierealistyczne oczekiwania, jakie żywisz wobec siebie i innych ludzi;
  • skutecznie się porozumiewać, gdy pojawiają się różnice zdań - w małżeństwie, w rodzinie, z kolegami i koleżankami z pracy, itd.;
  • doskonalić umiejętności panowania nad gniewem tak długo, aż staną się one twoją drugą naturą.

Program Roberta Naya jest skuteczny, łatwy do opanowania i - w odróżnieniu od innych metod - skutkuje trwałą zmianą w zachowaniu każdego, kto zawarte w tej książce zasady zastosuje we własnym życiu.

Dr W. Robert Nay jest licencjonowanym psychologiem klinicznym prowadzącym prywatną praktykę. Pracuje też jako wykładowca Virginia Commonwealth University, University of Illinois i profesor nadzwyczajny w Georgetown University School of Medicine. Jest autorem dwóch podręczników i licznych artykułów publikowanych w fachowych czasopismach, a także współautorem wielu publikacji. Prowadzi szkolenia dla terapeutów na temat gniewu i agresji. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7482-442-2Opinie naszych Klientów o książce Zapanuj nad gniewem:

5 gwiazdki Warto chcieć
Małgorzata Adamus
Książka ta jest wartościową lekturą dla tych, którzy chcą i wierzą w to, że mogą zmienić swe stare nawyki i przyzwyczajenia. Gniew jako jedna z silnych emocji może mieć na nas niszczący wpływ, jeśli pozwolimy by nami owładnął.


5 gwiazdki Gniew
Beata Osuchowska
Super książka. Szczególnie dla osób w ciągłym biegu z kawą w ręku ... Dobrze się ją czyta. Przykłady są krótkie i dobrze obrazują treść rozdziałów. Na pewno pomoże znaleźć przyczynę naszej codziennej nerwowości. Polecam.


5 gwiazdki REWELACYJNA
Gabi
Polecam, książka jest rewelacyjnym poradnikiem. Mnie nie pomogły wizyty u psychologa, ani leki uspakajające po których robiłam się senna a ta książka owszem. Nie trzeba wydawać pieniędzy na psychologa i nie trzeba się męczyć lekami. Bardzo prosto napisana.


5 gwiazdki Zapanuj nad gniewem
Zbigniew Sowiński
Książka bardzo dobra dla osób, które mają problemy natury emocjonalnej.Znalazłem wskazówki jak poradzić sobie w sposób konstruktywny ze złością i gniewem, Polecam wszystkim tym, którzy chcą się poczuć lepiej sami ze sobą, a i otaczające osoby również będą odczuwały bezpieczeństwo i przyjemność bycia razem.


5 gwiazdki Warto ją mieć!
Meg
Książka jest świetna. Przyjemnie się ją czyta, dostarczając przy tym wiele wskazówek. Uważam, że naprawdę warto ją mieć.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka!
Maria Bidzińska
Już po pierwszym przeczytaniu wiele się z tej książki nauczyłam.Mam zamiar od czasu do czasu wracać do rad w niej zawartych, tak , aby utrwalać sobie te nowe, dobre nawyki. Poleciłam też tę książę swoim znajomym. Uważam,że chyba każdy powinien przeczytać tę książkę ( byłoby wtedy mniej cierpienia na świecie) Dziękuję.

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie:) Tak przesyłka dotarła w ekspresowym tempie. Na prawdę bardzo się ucieszyłem, jestem pełen podziwu i widzę że jesteście Państwo profesjonalistami w swojej dziedzinie:) Bardzo się cieszę że znalazłem taką księgarnię. Na pewno nie raz do was wrócę:)

Tomasz Pielak


Przesyłka dotarła i to w tempie ekspresowym, nie spodziewałem się, że tak szybko dojdzie. Robiłem zakupy już w kilku księgarniach internetowych ale nigdy jeszcze nie otrzymałem paczki tak szybko, co jest dużym atutem.

Kolejna zaleta to niespodzianka w postaci zakładki magnetycznej, której zastosowanie jest po prostu nieocenione. Mała, poręczna, precyzyjnie wyznacza miejsce gdzie skończyło się czytać, nie gubi się, dużo bardziej praktyczna niż zwykła zakładka, więc podarunek trafiony w dziesiątkę z którego rzecz jasna jestem bardzo zadowolony.

Kiedy pierwszy raz odwiedzilem księgarnię Tolle byłem pod ogromnym wrażeniem tego, że każda książka, która znajduje się w asortymencie jest bardzo dobrze opisana i posiada swoją recenzję. To jest wspaniała sprawa pozwalająca zorientować się o czym jest książka i czy znajduje się w niej to co czytelnika interesuje lub czego potrzebuje bo to, że warto ją przeczytać to jest oczywiste bo przecież znalazła się na półkach księgarni "Tolle" gdzie przecież nie ma byle jakich książek.

I to jest chyba największa zaleta księgarni, że dostępne ksiązki zostały przeczytane i wyselekcjonowano z nich najcenniejsze pozycje, co dzisiaj w dobie zalewu rynku ogromną ilością książek jest niezmiernie potrzebne i przynosi wiele korzyści. Poczynając od wartościwowych treści na zaoszczędzonym czasie kończąc.

Tak więc jak do tej pory jest to najlepsza księgarnia internetowa, z którą miałem okazję się zetknąć (a było ich sporo) a jej pełen profesjonalizm jest godny naśladowania.

Z wyrazami szacunku,
Łukasz Majchrzak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl