Zapanuj nad gniewem

Zapanuj nad gniewem
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:49.90 zł
Nasza cena: 49.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
9,99 zł - poczta priorytet - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 150 zł ponad
150 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska Priorytet
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
14,99 zł
Kurier GLS
14,99 zł 0 zł
(gratis!)
19,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Sztuka mówienia NIE
Sztuka mówienia NIE
Henry Cloud, John Townsend
37.00 36.99
Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
O. Adam Szustak OP
32.99
Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału
Kłamstwa, w które wierzymy
Kłamstwa, w które wierzymy
Chris Thurman
40.99
Pięć języków miłości
Pięć języków miłości
Gary Chapman
17.99
Mamo, to moje życie
Mamo, to moje życie
Henry Cloud, John Townsend
34.99
 Pełny opis książki Zapanuj nad gniewem:

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą.

Jeśli zauważasz, że gniew zakłóca twoje relacje z twoimi bliskimi i współpracownikami, uniemożliwia normalne funkcjonowanie w domu czy w pracy albo zaczyna wręcz kierować twoim życiem, sięgnij po tę bestsellerową książkę, która pomogła już wielu ludziom na całym świecie.

Czytając tę książkę nie tylko dowiesz się, jak radzić sobie ze swoim gniewem, ale również nauczysz się właściwie reagować na gniew innych.

Znajdziesz w niej opracowany przez cenionego specjalistę w tej dziedzinie program sześciu kroków opanowania gniewu. Pomoże ci on:

  • uświadomić sobie, które z pięciu destruktywnych postaci gniewu - od biernej agresji do otwartej wściekłości - są w twoim życiu problemem;
  • rozpoznać wczesne sygnały ostrzegawcze gniewu pochodzące z twojego ciała i umysłu;
  • zidentyfikować i zmienić nierealistyczne oczekiwania, jakie żywisz wobec siebie i innych ludzi;
  • skutecznie się porozumiewać, gdy pojawiają się różnice zdań - w małżeństwie, w rodzinie, z kolegami i koleżankami z pracy, itd.;
  • doskonalić umiejętności panowania nad gniewem tak długo, aż staną się one twoją drugą naturą.

Program Roberta Naya jest skuteczny, łatwy do opanowania i - w odróżnieniu od innych metod - skutkuje trwałą zmianą w zachowaniu każdego, kto zawarte w tej książce zasady zastosuje we własnym życiu.

Dr W. Robert Nay jest licencjonowanym psychologiem klinicznym prowadzącym prywatną praktykę. Pracuje też jako wykładowca Virginia Commonwealth University, University of Illinois i profesor nadzwyczajny w Georgetown University School of Medicine. Jest autorem dwóch podręczników i licznych artykułów publikowanych w fachowych czasopismach, a także współautorem wielu publikacji. Prowadzi szkolenia dla terapeutów na temat gniewu i agresji. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7482-442-2Opinie naszych Klientów o książce Zapanuj nad gniewem:

5 gwiazdki Warto chcieć
Małgorzata Adamus
Książka ta jest wartościową lekturą dla tych, którzy chcą i wierzą w to, że mogą zmienić swe stare nawyki i przyzwyczajenia. Gniew jako jedna z silnych emocji może mieć na nas niszczący wpływ, jeśli pozwolimy by nami owładnął.


5 gwiazdki Gniew
Beata Osuchowska
Super książka. Szczególnie dla osób w ciągłym biegu z kawą w ręku ... Dobrze się ją czyta. Przykłady są krótkie i dobrze obrazują treść rozdziałów. Na pewno pomoże znaleźć przyczynę naszej codziennej nerwowości. Polecam.


5 gwiazdki REWELACYJNA
Gabi
Polecam, książka jest rewelacyjnym poradnikiem. Mnie nie pomogły wizyty u psychologa, ani leki uspakajające po których robiłam się senna a ta książka owszem. Nie trzeba wydawać pieniędzy na psychologa i nie trzeba się męczyć lekami. Bardzo prosto napisana.


5 gwiazdki Zapanuj nad gniewem
Zbigniew Sowiński
Książka bardzo dobra dla osób, które mają problemy natury emocjonalnej.Znalazłem wskazówki jak poradzić sobie w sposób konstruktywny ze złością i gniewem, Polecam wszystkim tym, którzy chcą się poczuć lepiej sami ze sobą, a i otaczające osoby również będą odczuwały bezpieczeństwo i przyjemność bycia razem.


5 gwiazdki Warto ją mieć!
Meg
Książka jest świetna. Przyjemnie się ją czyta, dostarczając przy tym wiele wskazówek. Uważam, że naprawdę warto ją mieć.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka!
Maria Bidzińska
Już po pierwszym przeczytaniu wiele się z tej książki nauczyłam.Mam zamiar od czasu do czasu wracać do rad w niej zawartych, tak , aby utrwalać sobie te nowe, dobre nawyki. Poleciłam też tę książę swoim znajomym. Uważam,że chyba każdy powinien przeczytać tę książkę ( byłoby wtedy mniej cierpienia na świecie) Dziękuję.

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie! Chciałam bardzo podziękować za tak szybką realizację zamówienia. Niezmiernie się cieszę, że wreszcie znalazłam księgarnię, w której zawsze znajduję to, czego szukam. Państwa książki są naprawdę warte poświęcenia czasu i uwagi.

Dziękuję i pozdrawiam!,
Małgorzata Sitarek


Witam serdecznie, przesyłka dotarła dzień po informacji mailowej o wysłaniu. Oczywiście spełnia moje oczekiwania, niestety nie miałam jeszcze okazji przeczytać książkek, oczywiście jak nadrobię braki w lekturze i przyjdzie kolej na książki z Państwa księgarni, niezwłoćnie podzielę się wrażeniami. Jestem bardzo miło zaskoczona prezentem, okazał się bardzo pomocny, bardzo ułatwia czytanie, wywołał też lawinę pytań pośród znajomych.

Pozdrawiam,
Róża Gontarz

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl